You Tube Facebook
Запись на тест-драйв
Підписка
Підписатись
Взяти участь в акції
Акція:
Прізвище Ім'я По-батькові*:
E-mail*:
Контактний тел.:
Додаткова інформація:
Натискаючи кнопку «відправити», я надаю згоду компанії «Ем Ем Сі Україна» та її авторизованим дилерам на обробку своїх персональних даних, підтверджую, що ознайомлений(-а) з Політикою конфіденційності та приймаю її умови.СТИЛЬНИЙ ТА КОМПАКТНИЙ: MITSUBISHI ASX ЗІ ЗНИЖКОЮ ДО 3%*

ТОВ «ЕМ ЕМ СІ УКРАЇНА», офіційний дистриб'ютор автомобілів Mitsubishi в Україні, оголошує про спеціальну знижку до 3%* на автомобілі Mitsubishi ASX, які знаходяться в транзиті або у виробництві. Умови знижки діють з 1 жовтня по 15 листопада включно і на умовах 100% передоплати.

Спритний в управлінні. Легкий у паркуванні. Улюблений в подорожах. Mitsubishi ASX досить компактний, щоб спритно пересуватися у щільному міському трафіку та швидко припаркуватися у центрі, але при цьому просторий всередині, здатний помістити всі потрібні речі і залишатися улюбленим практичним кросовером. Кліренс 215 мм і передова система повного приводу 4WD забезпечує стійкість і прохідність на поганих дорогах або бездоріжжі, що робить ASX відмінним партнером в поїздках за місто. На ряду зі стильним спортивним дизайном клієнт оцінить передні LED-фари з функцією автокорекції кута нахилу, світлодіодні денні ходові вогні і задні LED-фари.

В Україні Mitsubishi ASX представлений у двох комплектаціях. Базова передньоприводна комплектація Invite доступна з 1,6 л економічним бензиновим двигуном і 5-ступеневою механічною коробкою передач. Кросовер вже оснащений передовими системами безпеки: системою допомоги при екстреному гальмуванні (Brake Assist), системою допомоги при старті в гору (Hill Start Assist System) і системою курсової стійкості (Active Stability Control). У холодний сезон буде до речі підігрів передніх сидінь і підігрів зовнішніх дзеркал з електрорегулюванням. Вартість базової комплектації Invite з урахуванням знижки до 3%* становить 595 000 грн.** замість 612 000 грн.**

Повнопривідна топова комплектація Instyle йде вже з 2,0 л бензиновим двигуном, який забезпечує необхідну потужність як на трасі, так і для подолання бездоріжжя. Варіатор INVECS-III забезпечує ідеальне плавне прискорення, а підкермові пелюстки-перемикачі дозволяють плавно вибирати «передачу», не відриваючи рук з керма. Система повного приводу 4WD перетворює акуратний ASX в комфортний позашляховик. За допомогою мультимедійної системи Mitsubishi Connect 2 з можливістю підключення смартфона і 8-дюймовим сенсорним дисплеєм водій може прокласти маршрут в онлайн-мапах, вибрати улюблену музику або за допомогою голосових команд зателефонувати близьким. Автомобіль також оснащений круїз-контролем з керуванням на кермі, клімат-контролем і задніми датчиками паркування. Комплектація Instyle c урахуванням знижки до 3%* коштує 752 000 грн.** замість 774 000 грн.**

Заповніть онлайн-форму нижче для зворотнього дзвінка менеджера-консультанта
Модель авто*:
Прізвище Ім'я По-батькові*:
Контактний телефон*:
E-mail:
Натискаючи кнопку «відправити», я надаю згоду компанії «Ем Ем Сі Україна» та її авторизованим дилерам на обробку своїх персональних даних, підтверджую, що ознайомлений(-а) з Політикою конфіденційності та приймаю її умови.
*Мається на увазі спеціальна пропозиція на визначені моделі автомобілів ТМ «Mitsubishi»: Outlander та ASX (далі - автомобіль), згідно з якою споживач має право на знижку розміром до 3% включно від спеціальної рекомендованої роздрібної ціни автомобіля (далі – попередня ціна реалізації), за умови попереднього замовлення автомобіля, що полягає в укладенні споживачем з офіційним дилером Mitsubishi Motors в Україні договору купівлі-продажу автомобіля, який знаходиться у транзиті/виробництві (ще не перебуває на складах в Україні), здійснивши попередню оплату. У випадку не 100% передоплати за договором купівлі-продажу, остаточна ціна автомобіля може змінюватись. Ця пропозиція діє з 01.10.2020 по 15.11.2020 вкл., на території України, крім тимчасово окупованих територій та зони проведення ООС (далі – Територія). Про співвідношення розміру знижки до попередньої ціни реалізації та інші умови вказаної пропозиції – див.тут. Ця пропозиція не є публічною офертою. Остаточні роздрібні ціни на автомобілі з пропозицією встановлюються дилерами і вказуються у відповідних договорах купівлі-продажу. Кількість таких автомобілів обмежена, їх зовнішній вигляд може відрізнятися від зображеного у рекламі. Дистриб’ютор залишає за собою право змінювати умови пропозиції.

**Ціни вказані станом на 01.10.2020 р. Дистриб'ютор залишає за собою право змінювати умови цінової пропозиції.

***Означає надання гарантії на автомобілі ТМ «Mitsubishi» (крім «Outlander PHEV»), придбані в офіційних дилерів на Території до 31.12.2020 р. вкл., строком на 5 років або 100 000 км пробігу (залежно, що настане раніше) з дати початку гарантії, вказаної в Меморандумі про реєстрацію. На перші 24 місяці обмеження щодо пробігу не застосовується. Деталі на mitsubishi-motors.com.ua. Офіційний дистриб’ютор автомобілів ТМ «Mitsubishi» в Україні – ТОВ «ЕМ ЕМ СІ УКРАЇНА», 04070, м. Київ, вул. Спаська, 30А. Мітсубіші Моторс

Інформація про ТОВ «ЕМ ЕМ СІ Україна»

Компанія «ЕМ ЕМ СІ Україна» - офіційний імпортер і дистриб'ютор Mitsubishi Motors в Україні та Молдові. Бенефіціаром ТОВ «ЕМ ЕМ СІ Україна» є корпорація Mitsubishi Corporation (MC) з головним офісом в Токіо, Японія. Мета компанії «ЕМ ЕМ СІ Україна» - забезпечення автомобільного ринку України якісним, економічним, екологічним та інноваційним продуктом, яким є автомобілі бренду Mitsubishi, надавати якісне гарантійне та післягарантійне обслуговування автомобілів ТМ «Mitsubishi», забезпечення постачання і наявності складу оригінальних запчастин і аксесуарів. Компанія має розвинену мережу дилерських центрів по всій Україні, яка зараз налічує 29 автосалонів, а також авторизований дилерський центр на території республіки Молдова.
Вгору
Розміщена на цьому сайті інформація щодо наявності, характеристик продукції, орієнтовних цін, інших умов щодо її продажу, а також – щодо умов надання будь-яких послуг вказується лише з метою інформування, може відрізнятись від актуальної та не є публічною офертою. Для отримання актуальної інформації звертайтеся до офіційних дилерських центрів Mitsubishi Motors в Україні.
-