You Tube Facebook
Запись на тест-драйв
Підписка
Підписатись
Взяти участь в акції
Акція:
Прізвище Ім'я По-батькові*:
E-mail*:
Контактний тел.:
Додаткова інформація:
Натискаючи кнопку «відправити», я надаю згоду компанії «Ем Ем Сі Україна» та її авторизованим дилерам на обробку своїх персональних даних, підтверджую, що ознайомлений(-а) з Політикою конфіденційності та приймаю її умови.Літо з Mitsubishi: купуй Outlander з вигодою до 175 000 грн.*

ТОВ «ЕМ ЕМ СІ Україна», офіційний дистриб'ютор автомобілів Mitsubishi в Україні, оголошує спеціальні вигоди до 175 000 грн.* на позашляховики OUTLANDER. Такі умови діють з 1 по 30 червня 2020 року включно.
Відкривайте літній сезон на новенькому Mitsubishi OUTLANDER! У червні улюблений сімейний позашляховик у топовій комплектації Ultimate доступний за ціною від 832 000 грн. з урахуванням вигоди до 175 000 грн.* Дана комплектація представлена з 7-місним просторим салоном, де кожному пасажиру буде комфортно протягом всієї поїздки. Незважаючи на додатковий ряд сидінь, у пасажирів другого ряду буде досить простору для ніг. Якщо необхідний додатковий простір для багажника об'ємом 1608 л, досить потягнути за ремінець на спинці крісла, і задні сидіння складуться.

У комплектації Ultimate OUTLANDER оснащений бензиновим двигуном MIVEC об'ємом 2,4 л потужністю 167 к.с. у поєднанні з безступеневим варіатором CVT, що дозволяє водієві плавно і швидко прискоритися в потрібний момент. У режимі Sports Mode водій самостійно вибирає передачі за допомогою підкермових пелюсток (аналог 6-ступеневого автомата). Також серед переваг такого варіатора — економна витрата пального - 8,1 л у змішаному циклі.

OUTLANDER у топовій комплектації представлений з системою повного приводу Super-All Wheel Control (S-AWC), яка дозволяє водієві впевнено керувати позашляховиком на будь-якому типі покриття. Водій самостійно вибирає один з чотирьох режимів роботи системи: AWC ECO (автоматичне перемикання з монопривода у повний привод, якщо присутнє проковзування коліс), NORMAL (самостійне регулювання обертального моменту системою при повному приводі), SNOW (збільшує стабільність на слизьких поверхнях) або GRAVEL (забезпечує впевнене пересування по ґрунтових дорогах або в умовах бездоріжжя).

Однією з переваг автомобілів Mitsubishi є фірмова мультимедійна система Mitsubishi Connect 2 з можливістю підключення до смартфона. Прокладайте маршрути завдяки онлайн-картам, які виводяться на 8-дюймовий сенсорний екран. А щоб ви не відволікалися від дороги, голосовий асистент допоможе підібрати плейлист з улюблених пісень або скористатися мобільними додатками.

Важливими помічниками для водія стануть і передові системи безпеки. Коли водій вмикає поворотник або планує змінювати ряд на дорозі, система контролю «сліпих зон» дзеркал BSW (Blind Spot Warning) попереджає, чи є перешкода для маневру за допомогою індикатора на відповідному дзеркалі і звукового сигналу. Система попередження про рух позаду RCTA (Rear Cross Traffic Alert) активується при включеній передачі заднього ходу, і, якщо позаду датчики розпізнають перешкоду, на дисплеї з'являється застереження, звучить сигнал, а в дзеркалах блимають індикатори. Паркуватися на міських вулицях тепер буде простіше з монітором кругового огляду, коли на дисплей виводиться зображення автомобіля з «висоти пташиного польоту». А система запобігання зіткнення під час паркування (UMS) контролює потужність двигуна від раптового прискорення і подає звук застереження, якщо передні або задні сенсори паркування виявляють перешкоду поблизу.
Заповніть онлайн-форму нижче для зворотнього дзвінка менеджера-консультанта
Модель авто*:
Прізвище Ім'я По-батькові*:
Контактний телефон*:
E-mail:
Натискаючи кнопку «відправити», я надаю згоду компанії «Ем Ем Сі Україна» та її авторизованим дилерам на обробку своїх персональних даних, підтверджую, що ознайомлений(-а) з Політикою конфіденційності та приймаю її умови.
* Мається на увазі надання спеціальної рекомендованої роздрібної ціни на автомобілі ТМ «Mitsubishi», модель «Outlander» у комплектації Ultimate (Алтiмейт), розрахованої станом на 01.06.2020 р. з вигодою від 1000 грн до 175 000 грн. у порівнянні зі звичайною рекомендованою роздрібною ціною. Точні роздрібні ціни встановлюються офіційними дилерами Mitsubishi Motors та вказуються у відповідних договорах купівлі-продажу автомобілів. Пропозиція діє у період з 01 по 30 червня 2020 р. вкл. в офіційній дилерській мережі Mitsubishi Motors в Україні (крім тимчасово окупованих територій та зони проведення ООС), далі – Територія. Кількість автомобілів з вказаною пропозицією обмежена, їх зовнішній вигляд може відрізнятися від розміщеного у рекламі.

** Означає надання гарантії на нові автомобілі ТМ «Mitsubishi» (крім «Outlander PHEV»), придбані на Території до 31.12.2020 р. вкл., строком на 5 років або 100 000 км пробігу, залежно від того, що настане раніше, з дати початку гарантії, вказаної в Меморандумі про реєстрацію. На перші 24 місяці обмеження щодо пробігу не застосовується.

Про умови, місце проведення та обмеження щодо пропозицій дізнайтесь на сайті mitsubishi-motors.com.ua

Офіційний дистриб’ютор автомобілів ТМ «Mitsubishi» в Україні – ТОВ «ЕМ ЕМ СІ УКРАЇНА», 04070, м. Київ, вул. Спаська, 30 А. Мітсубіші Моторс
Вгору
Розміщена на цьому сайті інформація щодо наявності, характеристик продукції, орієнтовних цін, інших умов щодо її продажу, а також – щодо умов надання будь-яких послуг вказується лише з метою інформування, може відрізнятись від актуальної та не є публічною офертою. Для отримання актуальної інформації звертайтеся до офіційних дилерських центрів Mitsubishi Motors в Україні.
-