L200

L200

Потужна ефективність та чудова паливна ощадливість.
L200
Двигун
ПОТУЖНА ЕФЕКТИВНІСТЬ
Двигун

​​​​​​​2,4-літровий 16-клапанний турбодизель High Power з фірмовою системою MIVEC, турбокомпресором, інтеркулером, системою прямого впорскування пального Common Rail та двома розподільними валами забезпечує надзвичайну паливну ощадливість, низькі викиди вуглекислого газу CO2, відмінну реакцію та потужність, величезний крутний момент — все, що вам необхідно для важкої роботи чи динамічних поїздок. ​​​​​​​

 

ДЛЯ ДИНАМІКИ РОЗГОНУ ТА ЕКОНОМІЇ ПАЛЬНОГО
6-ступенева АКПП з гідротрансформатором та режимом Sport Mode
ДЛЯ ДИНАМІКИ РОЗГОНУ ТА ЕКОНОМІЇ ПАЛЬНОГО

L200 представлений з 6-ступеневою автоматичною коробкою перемикання швидкостей (АКПШ). Така трансмісія забезпечує покращення ефективності роботи двигуна та плавне прискорення. Також 6-ступенева АКПШ оснащена системою ручного перемикання швидкостей Sport Mode. Ця функція дозволяє швидко перемикати передачі при спортивному стилі керування під час поїздок по звивистих дорогах, використовувати гальмування двигуном на спуску або швидше прискорюватися при виконанні обгонів. 

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

 

ДЛЯ ПОВНОГО КОНТРОЛЮ
6-ступенева механічна коробка перемикання швидкостей
ДЛЯ ПОВНОГО КОНТРОЛЮ

​​​​​​​Для відчуття повного контролю над автомобілем обирайте 6-ступеневу механічну коробку передач з широким діапазоном передавальних чисел і максимально ефективним зчепленням.

 

СПОРТИВНИЙ РЕЖИМ
Підкермові пелюстки АКПШ
СПОРТИВНИЙ РЕЖИМ

Спортивні пелюстки під кермом дозволяють водію швидко перемикати передачі (швидкості) в ручному режимі за своїм бажанням, при цьому залишаючи обидві руки на кермі.

Дізнатися більше про L200* Мається на увазі мінімальна спеціальна рекомендована роздрібна ціна, вкл. ПДВ 20%, на вказану модель автомобілів ТМ «Mitsubishi» у базовій (мінімальній) комплектації.

** Мається на увазі орієнтовний (приблизний) розмір щомісячного середнього платежу на вказану модель автомобілів ТМ «Mitsubishi» у базовій (мінімальній) комплектації (надалі - Автомобіль), у разі придбання цього Автомобіля в кредит за однією зі спеціальних кредитних програм для автомобілів ТМ «Mitsubishi» від Банків-партнерів Дистриб’ютора, яка автоматично обирається за вказаними нижче параметрами як найоптимальніша для клієнта серед усіх спеціальних кредитних програм для автомобілів ТМ «Mitsubishi» від Банків-партнерів Дистриб’ютора, розміщених на цьому веб-сайті у розділі «Кредит» (надалі – Кредитні програми).

Вказаний платіж (розмір платежу) попередньо та орієнтовно розраховується, виходячи з таких параметрів, як:

(1)  рекомендована роздрібна ціна або спеціальна рекомендована роздрібна ціна, вкл. ПДВ 20%, на Автомобіль;

(2) параметри, які автоматично (за допомогою програми) обираються серед умов Кредитних програм, а саме:

(і) максимально можливий початковий внесок (аванс) у % від вартості Автомобіля (найвищий показник серед умов Кредитних програм);

(іі) максимально можливий строк кредитування (найвищий показник серед умов Кредитних програм);

(ііі) процентна ставка, яка пропонується відповідним Банком-партнером, у % - залежно від параметрів (і) та (іі) вище (не береться до уваги орієнтовна реальна річна процентна ставка);

(iv) комісії відповідного Банка-партнера (одноразова комісія за видачу кредиту, за відкриття рахунку, за перерахування коштів),

(v) стандартна схема погашення.

За результатами вищезазначеного розрахунку, який здійснюється автоматично за допомогою програми та базується виключно на наданій Банками-партнерами інформації щодо спеціальних умов кредитування на автомобілі ТМ «Mitsubishi», відображається найоптимальніша для кінцевого споживача пропозиція серед Кредитних програм.

Вищезазначений розрахунок не включає: витрат на страхування (зокрема, КАСКО та інших видів страхування), інші супутні, пов’язані з наданням кредиту, витрати (нап., послуги нотаріуса, СМС-довідку), які визначаються конкретним Банком-партнером при наданні кредиту.

Цей розрахунок носить умовний характер, не є публічною офертою, наведений для зручності клієнтів Mitsubishi виключно для їхнього ознайомлення зі спеціальними умовами кредитування від Банків-партнерів Дистриб’ютора та їх порівняння, та має на меті поінформувати клієнтів і скласти їхнє загальне уявлення про орієнтовний (приблизний) розмір щомісячного середнього платежу на Автомобіль у разі придбання цього Автомобіля в кредит в одного з Банків-партнерів Дистриб’ютора.

Не є рекламою відповідної Кредитної програми чи відповідного Банка - партнера Дистриб’ютора. Дистриб’ютор не несе відповідальності за умови кредитних продуктів Банків-партнерів та супутніх страхових послуг.

Детальна інформація щодо умов кредитування, детального розрахунку кредиту (включаючи загальну вартість кредиту, загальні витрати за кредитом, реальну річну процентну ставку тощо) надається консультантами Банків - партнерів Дистриб’ютора, для цього Ви можете подати через обраного офіційного Дилера відповідний запит на отримання консультації щодо спеціальних умов кредитування, заповнивши форму запиту.

menu.footer disclaimer
Created by CF.Digital