Новий Eclipse Cross
Новий Eclipse Cross
від 652 000 грн *
2 329 гpн/місяць ** Новий Eclipse Cross

Технології та безпека

Система Super-All Wheel Control
ВІДКРИТИЙ ДО ВИКЛИКІВ
Система Super-All Wheel Control

Високоміцний та жорсткий кузов, а також переналаштовані підвіски дають можливість якнайкраще проявити всі особливості роботи «розумної» системи повного привода S-AWC (Super-All Wheel Control). Так, це реально – ще більше ефективності, ще більше керованості, ще більше відповідності до побажань водія! Водночас з покращенням керованості, система повного привода гарантує максимальний комфорт та впевненість під час руху навіть за складних дорожніх або погодних умов, адже водій може обирати відповідні режими руху. Так, звичайний режим «Normal Mode» призначений для щоденного використання за хороших дорожніх умов. Зимовий режим «Snow Mode» покращує стабільність руху автомобіля на слизьких поверхнях – засніжених дорогах та на льоду. А режим «Gravel» – покращує керованість на бездоріжжі, рівномірно розподіляючи крутний момент між передньою та задньою осями. Система S-AWC доступна у топовій комплектації Ultimate 2,4 л.

 

Слідуючи траєкторії
ACTIVE YAW CONTROL
Слідуючи траєкторії

​​​​​​​Кросовер Mitsubishi Eclipse Cross 2021 у всіх комплектаціях оснащений системою керування вектору тяги AYC (Active Yaw Control), яка відповідає за  перерозподіл гальмівних зусиль між передніми лівим та правим колесами. Eclipse Cross неначе “вгвинчується” в поворот, чітко слідуючи траєкторії, заданій водієм. Через датчики положення керма та педалі газу система пригальмовує переднє внутрішнє, відносно повороту, колесо, та зрештою дозволяє чітко пройти поворот, що покращує керованість автомобіля загалом.

 

BLIND SPOT WARNING ТА LANE CHANGE ASSIST
Контроль “сліпих зон”

​​​​​​​Cистема контролю «сліпих зон» дзеркал заднього огляду BSW (Blind Spot Warning) та система допомоги при зміні смуги руху LCA (Lane Change Assist) використовують радіолокаційні радари, які розміщені з боків заднього бампера. Радари виявляють транспортні засоби у кутках позаду вашого автомобіля, в зонах, які зазвичай не помітні водію. Система попереджає про інші транспортні засоби завдяки блимаючим індикаторам у відповідних дзеркалах заднього огляду (правому чи лівому), а також подає звуковий попереджувальний сигнал.

 

Контроль “сліпих зон”
Завжди напоготові
REAR CROSS TRAFFIC ALERT
Завжди напоготові

​​​​​​​Система попередження про перехресний рух позаду RCTA (Rear Cross Traffic Alert) спрацьовує, якщо датчик-радар в задньому бампері виявляє транспортний засіб, що рухається поперечно до траєкторії руху вашого автомобіля при ввімкненій передачі заднього ходу. У такому випадку система попередить про ймовірність зіткнення блиманням індикаторів в обох дзеркалах заднього огляду, аварійно-попереджувальним звуковим сигналом, а також інформаційним повідомленням на дисплеї в салоні.

 

Протидія зіткненню
FORWARD COLLISION MITIGATION
Протидія зіткненню

​​​​​​​Функція попередження зіткнення при початку руху вперед FCM (Forward Collision Mitigation) з розпізнаванням пішоходів використовує лазерний радар та спеціальну камеру, аби зрозуміти, що відбувається перед автомобілем. Якщо система «побачить» наявність перешкоди (транспортного засобу) або пішохода та визначить існування небезпеки зіткнення, то вона попередить водія та автоматично застосує гальма, щоб зменшити пошкодження від зіткнення або (в залежності від ситуації та швидкості руху) навіть уникнути його взагалі.

 

Контролюючи дорогу
LANE DEPARTURE WARNING
Контролюючи дорогу

​​​​​​​Система попередження про виїзд зі свого ряду руху LDW (Lane Departure Warning) завдяки спеціальній камері контролює позицію автомобіля у межах свого обраного ряду для руху. У випадку ненавмисного виїзду зі свого ряду для руху (без вмикання вказівника повороту), система проінформує про це водія різноманітним попереджувальними сигналами.

 

На заданій швидкості
ADAPTIVE CRUISE CONTROL
На заданій швидкості

​​​​​​​Адаптивний круїз-контроль ACC (Adaptive Cruise Control) автоматично підтримує не тільки задану швидкість, а також і певну відстань між вашим автомобілем та іншими автомобілями попереду. Система може сповільнювати чи прискорювати ваш автомобіль в залежності від умов руху. Загалом адаптивний круїз-контроль, що працює на основі радару, зменшує психологічне навантаження на водія, підтримуючи задану швидкість руху транспортного засобу та певну визначену дистанцію руху до автомобілів попереду.

 

З висоти пташиного польоту
СИСТЕМА КРУГОВОГО ОГЛЯДУ
З висоти пташиного польоту

Система відеоогляду використовує чотири камери: вони розташовані спереду та ззаду, а також у дзеркалах дверей, що дає можливість споглядати загальну ситуацію навколо автомобіля «з висоти пташиного польоту» або окремо переглядати зображення з певної камери. Система також пропонує додаткові лінії-маркери, що стануть у пригоді при паркуванні автомобіля у тісних умовах.

 

Адаптивне світло
AUTOMATIC HIGH BEAM
Адаптивне світло

Перемикання типу світла АНВ (Automatic High Beam) автоматично регулює світло на «ближнє/дальнє» в залежності від умов зовнішнього освітлення та наявності/відсутності інших автомобілів, аби не засліпити інших водіїв.

 

Пасивна безпека
КУЗОВ RISE І "ХОЛОДНЕ" ЗВАРЮВАННЯ
Пасивна безпека

​​​​​​​Кузов Eclipse Cross ​​​​​​​побудований за технологією Mitsubishi Motors RISE (Reinforced Impact Safety Evolution), що дозволило посилити міцність його конструкції. Корпус ефективно поглинає енергію, розподіляючи її по всьому кузову, що допомагає зберегти його цілісність при зіткненні. "Холодне" зварювання або структурне проклеювання зміцнює зони навколо дверей і кришки багажного відділення, збільшуючи жорсткість з'єднання між панелями кузова. Це дозволяє поліпшити стабільність управління та цілісність реакцій автомобіля.

 

​​​​​​​Переконайтеся у технологіях та якості Mitsubishi Eclipse Cross - записуйтеся на тест-драйв у найближчого до Вас дилера. Наш менеджер зв'яжеться з вами, щоб підтвердити час і відповісти на всі Ваші запитання.

 * Мається на увазі мінімальна спеціальна рекомендована роздрібна ціна, вкл. ПДВ 20%, на вказану модель автомобілів ТМ «Mitsubishi» у базовій (мінімальній) комплектації.

** Мається на увазі орієнтовний (приблизний) розмір щомісячного середнього платежу на вказану модель автомобілів ТМ «Mitsubishi» у базовій (мінімальній) комплектації (надалі - Автомобіль), у разі придбання цього Автомобіля в кредит за однією зі спеціальних кредитних програм для автомобілів ТМ «Mitsubishi» від Банків-партнерів Дистриб’ютора, яка автоматично обирається за вказаними нижче параметрами як найоптимальніша для клієнта серед усіх спеціальних кредитних програм для автомобілів ТМ «Mitsubishi» від Банків-партнерів Дистриб’ютора, розміщених на цьому веб-сайті у розділі «Кредит» (надалі – Кредитні програми).

Вказаний платіж (розмір платежу) попередньо та орієнтовно розраховується, виходячи з таких параметрів, як:

(1)  рекомендована роздрібна ціна або спеціальна рекомендована роздрібна ціна, вкл. ПДВ 20%, на Автомобіль;

(2) параметри, які автоматично (за допомогою програми) обираються серед умов Кредитних програм, а саме:

(і) максимально можливий початковий внесок (аванс) у % від вартості Автомобіля (найвищий показник серед умов Кредитних програм);

(іі) максимально можливий строк кредитування (найвищий показник серед умов Кредитних програм);

(ііі) процентна ставка, яка пропонується відповідним Банком-партнером, у % - залежно від параметрів (і) та (іі) вище (не береться до уваги орієнтовна реальна річна процентна ставка);

(iv) комісії відповідного Банка-партнера (одноразова комісія за видачу кредиту, за відкриття рахунку, за перерахування коштів),

(v) стандартна схема погашення.

За результатами вищезазначеного розрахунку, який здійснюється автоматично за допомогою програми та базується виключно на наданій Банками-партнерами інформації щодо спеціальних умов кредитування на автомобілі ТМ «Mitsubishi», відображається найоптимальніша для кінцевого споживача пропозиція серед Кредитних програм.

Вищезазначений розрахунок не включає: витрат на страхування (зокрема, КАСКО та інших видів страхування), інші супутні, пов’язані з наданням кредиту, витрати (нап., послуги нотаріуса, СМС-довідку), які визначаються конкретним Банком-партнером при наданні кредиту.

Цей розрахунок носить умовний характер, не є публічною офертою, наведений для зручності клієнтів Mitsubishi виключно для їхнього ознайомлення зі спеціальними умовами кредитування від Банків-партнерів Дистриб’ютора та їх порівняння, та має на меті поінформувати клієнтів і скласти їхнє загальне уявлення про орієнтовний (приблизний) розмір щомісячного середнього платежу на Автомобіль у разі придбання цього Автомобіля в кредит в одного з Банків-партнерів Дистриб’ютора.

Не є рекламою відповідної Кредитної програми чи відповідного Банка - партнера Дистриб’ютора. Дистриб’ютор не несе відповідальності за умови кредитних продуктів Банків-партнерів та супутніх страхових послуг.

Детальна інформація щодо умов кредитування, детального розрахунку кредиту (включаючи загальну вартість кредиту, загальні витрати за кредитом, реальну річну процентну ставку тощо) надається консультантами Банків - партнерів Дистриб’ютора, для цього Ви можете подати через обраного офіційного Дилера відповідний запит на отримання консультації щодо спеціальних умов кредитування, заповнивши форму запиту.

menu.footer disclaimer
Created by CF.Digital