Літо в нормі - твій Mitsubishi у формі

buttons.will share

З 1 червня до 31 серпня 2021 року включно в офіційній дилерській мережі Mitsubishi Motors в Україні діє сервісна акція «Літо в нормі - твій Mitsubishi у формі»* (надалі - Акція). Ми подбали про те, щоб у сезон відпусток і відпочинку за містом у вас не виникало необхідності витрачати час на обслуговування автомобіля. Тому  пропонуємо заздалегідь підготувати свій Mitsubishi до комфортних поїздок, скориставшись спеціальною пропозицією на придбання необхідних запасних частин, олив та аксесуарів від виробника з вигодою до 20%*.

У межах Акції ви можете заощадити на купівлі комплекту вітровиків для Outlander до 735 грн**, а при заміні повітряного фільтра салону - отримати вигоду до 616 грн**.

Особливо актуальним аксесуаром під час літніх подорожей є кріплення для велосипеда на дах, яке можна придбати за акційною ціною 2 249 грн**, заощадивши до 404 грн.

Повний перелік запасних частин, олив та аксесуарів з вигодою

Обслуговування автомобіля Mitsubishi на офіційному сервісі – запорука його комфортної та тривалої експлуатації за будь-яких умов. Адже ми встановлюємо лише оригінальні запасні частини та аксесуари, які мають ряд переконливих аргументів:

  • офіційну гарантію від виробника (2 роки, без обмеження щодо пробігу);
  • легальне походження зі сплатою всіх податків і ввізного мита;
  • наявність сертифіката відповідності.

Сервіс Mitsubishi - офіційно та надійно!

Зв'язок з нами

Консультанти в офіційних салонах Mitsubishi Motors в Україні із задоволенням дадуть відповідь на ваші запитання.

 

* Мається на увазі надання спеціальних цін на обмежений асортимент аксесуарів, запасних частин і технічних рідин до автомобілів ТМ «Mitsubishi» (надалі - акційні товари). Вказана пропозиція діє з 01.06.2021 р. по 31.08.2021 р. вкл. у мережі офіційних дилерів Mitsubishi Motors в Україні (крім тимчасово окупованих територій та зони проведення ООС). Деталі про співвідношення розміру вигоди до попередньої ціни реалізації, перелік акційних товарів та інші умови вказаної пропозиції дізнайтесь на сайті mitsubishi-motors.com.ua. та у консультантів дилерів. Вказана пропозиція не є публічною офертою.

** Ціни розраховані та вказані станом на 1 червня 2021 р. і є рекомендованими роздрібними. Остаточні роздрібні ціни на акційні товари встановлюються офіційними дилерами. Кількість акційних товарів обмежена на складі.

Офіційний дистриб’ютор автомобілів, запасних частин та аксесуарів ТМ «Mitsubishi» в Україні: ТОВ «ЕМ ЕМ СІ УКРАЇНА», 04070, м. Київ, вул. Спаська, 30А.

Інформація про «ЕМ ЕМ СІ Україна»

Компанія «ЕМ ЕМ СІ Україна» - офіційний дистриб’ютор автомобілів Mitsubishi в Україні.

Метою та завданнями Дистриб’ютора є забезпечення споживачів України якісним, економічним, екологічним та інноваційним продуктом, яким є автомобілі ТМ «Mitsubishi», підтримання максимального рівня взаємодії з виробником для надання якісного гарантійного та постгарантійного обслуговування автомобілів ТМ «Mitsubishi», а також забезпечення постачання та наявності складу оригінальних запасних частин та аксесуарів.

Компанія має розвинену мережу дилерських центрів по всій Україні, яка зараз налічує 28 дилерів та 1 дилер — сервісний партнер, а також авторизований дилерський центр на території Республіки Молдова.

menu.footer disclaimer
Created by CF.Digital